Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Kaliszu

Firma Starpool Unipool to bogate w tradycję, rodzinne przedsiębiorstwo, które na rynku polskim i europejskim działa nieprzerwanie od ponad trzech dekad. Jedną z głównych działalności firmy jest zakładanie basenów zewnętrznych – w Kaliszu oraz regionie Południowej Wielkopolski nasi klienci mogą liczyć na pełną obsługę w zakresie zakładania basenów na nowych inwestycjach oraz przy już istniejącej zabudowie. Dzięki innowacyjnej myśli, wciąż rozwijającej się technologii oraz solidnemu zespołowi specjalistów w branży basenowej, klienci z Kalisza mogą cieszyć się prawdziwie oryginalnymi, funkcjonalnymi i w pełni personalizowanymi projektami basenów zewnętrznych.

Projektowanie basenów ogrodowych w Kaliszu

Wybierając firmę Starpool Unipool klienci z Kalisza i okolic stawiają na indywidualne podejście do planowanej realizacji. Basen w ogrodzie budowany jest w oparciu o wytyczne zagospodarowania terenu działki przedstawione przez architektów. Nasi fachowcy nie tylko zrealizują dla Państwa wizję wymarzonego basenu z dbałością o najdrobniejsze detale estetyczne i funkcjonalne, ale także pomogą w projektowaniu, np. poprzez sugestie związane z planowaniem zieleni lub optymalną lokalizacją basenu oraz obiektów technicznych związanych z jego działaniem. Klientów z Kalisza zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta Starpool Unipool po szczegółowe informacje.

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Decyzja o budowie basenu ogrodowego to ważny krok – by zagospodarować przestrzeń w obiekt o wysokim standardzie należy wybrać ofertę, która zawiera kompleksowe podejście do realizacji projektu. Specjaliści firmy Starpool Unipool przeprowadzą Państwa przez wieloetapowy proces planowania oraz realizacji budowy basenu w sposób niekłopotliwy i sprawny. Oprócz prac typowo budowlanych, jak wykonanie płyty dennej, betonowych ścian, orurowania oraz prac ziemnych, nasi eksperci przygotują basen ogrodowy do pracy na najwyższym poziomie technologicznym. Wszystko dzięki zastosowaniu sprawdzonych w branży systemów filtracji i uzdatniania wody oraz doborze optymalnych urządzeń do bieżącej obsługi basenu w ogrodzie. Klientów z Kalisza zachęcamy do kontaktu – nasi fachowcy zajmą się resztą, by w niedługim czasie marzenie o przydomowym basenie stało się rzeczywistością!

Koszt budowy basenu ogrodowego w Kaliszu

W Starpool Unipool stawiamy na sprawne działanie, także w zakresie przygotowania ofert – średni czas przedstawienia wstępnego kosztorysu budowy basenu to zaledwie 2 godziny. Indywidualna oferta cenowa dla klientów z Kalisza obejmuje budowę basenu ogrodowego oraz jego wyposażenie, jednak poza wykonaniem wykopu i doprowadzeniem mediów, które powinien zapewnić inwestor.

Cena basenu ogrodowego dla klientów z Kalisza zależy między innymi od wielkości i kształtu basenu, wybranej technologii wykończenia, technologii uzdatniania wody, zagospodarowania w dodatkowe elementy, jak np. drabinki oraz atrakcje basenowe (masaże, przeciwprądy, itp.). Zachęcamy Państwa do składania zapytań ofertowych na budowę basenu pod klucz w Kaliszu i okolicy – odezwiemy się błyskawicznie!

Konserwacja i serwis basenu – Kalisz

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć ponadto na wsparcie techniczne po zakończeniu inwestycji. Pomożemy Państwu w zaopatrzeniu odpowiednimi akcesoriami do utrzymywania czystości basenu oraz zapewnimy regularną dostawę środków chemicznych. Nasi specjaliści chętnie podpowiedzą jak prawidłowo dbać o basen ogrodowy przez cały rok.

Starpool Unipool firma zakładająca baseny ogrodowe

Jesteśmy firmą specjalizującą się w basenach ogrodowych zewnętrznych, wewnętrznych oraz saunach, dysponujemy także nowoczesną technologią basenową w zakresie uzdatniania i filtracji wody, a także utrzymania czystości oraz zabezpieczania basenów. Realizacje marki Starpool Unipool można znaleźć w 7 krajach Europy. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem danych adresowych ze strony www lub do wizyty w siedzibie firmy, zlokalizowanej w Koninie.


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl