baner
Strona główna » Odwilżanie

Odwilżanie

Klimat na basenie musi być odpowiedni aby zagwarantowany był komfort jego użytkowania.
Odwilżacze stosowane na basenach krytych, zapobiegają powstawaniu korozji i zawilgoceniu ścian , znacznie skracają czas usuwania wilgoci oraz pomagają utrzymać odpowiednie warunki klimatyczne na hali basenowej.
Z powodu wysokiej wilgotności na hali basenowej potrzebne jest urządzenie odwilżające, które reguluje i utrzymuje wskazaną wilgotność i temperaturę na hali basenowej.

Urządzenia te montowane są w celu osuszenia powietrza. Zapobiegają pojawieniu się skroplin w halach basenowych. Większość modeli wyposażona jest regulatory wilgotności (hygrostat) lub regulatory temperatury (termostat)na których możemy ustawić poziom wilgotności i temperatury powietrza w pomieszczeniu. Skropliny (Kondensat) odprowadzane są w  zależności od modelu przez giętki wężyk do kanalizacji sanitarnej. Wilgotność na hali basenowej powinna być utrzymana na poziomie około 60 % a temperatura powietrza na hali basenowej około 30 stopni, przyjmując  że temperatura wody w basenie wynosi od 27 do 28 stopni. Aby takie warunki na hali zapewnić potrzebne jest urządzenie odwilżające,  które według zapotrzebowania steruje nam tymi parametrami.
Oferujemy urządzenia odwilżające rożnych typów.  Wyróżnia się urządzenia wolnostojące lub wiszące na ścianie w hali basenowej, stosowane najczęściej w budynkach już istniejących,   urządzenie odwilżające kanałowe z czerpnią powietrza lub bez czerni.  

 

urządzenie odwilżające kanalowe z czerpnią świeżego powietrza                                                                        

             SET                           izolacja_4

 

urządzenie odwilżające kanalowe bez czerpni świeżego powietrza  

Set 2

 

urządzenie wolnostojące na hali basenowej

set3

 

Nasi dostawcy:

set

Newsletter

Chcesz dostawać informacje o promocjach oraz najnowszych produktach?

Budowa
basenów

  • 30 lat doświadczenia
  • Atrakcyjne ceny
  • Tylko najlepszy asortyment