Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Poznaniu

To już ponad 30 lat odkąd firma Starpool Unipool działa na europejskim i polskim rynku. Zajmujemy się zakładaniem basenów zewnętrznych w wielu lokalizacjach naszego kraju, także w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Nasze przedsiębiorstwo ma silne tradycje, jest firmą rodzinną, mocno zaangażowaną w rozwój i współpracę z najlepszymi specjalistami z branży basenowej. Klientom z Poznania pragniemy zaoferować zarówno basen w ogrodzie przy istniejącej zabudowie, jak i współpracę przy całkowicie nowych realizacjach. Marka Starpool Unipool słynie wyłącznie z oryginalnych i personalizowanych projektów basenów ogrodowych – z pasją łączymy doświadczenie, innowacyjną technologię oraz kreatywne podejście do zagospodarowania przestrzeni w Państwa ogrodach.

Projektowanie basenów ogrodowych w Poznaniu

Domeną firmy Starpool Unipool jest indywidualne podejście do każdej realizacji – dzięki kompleksowemu działaniu na wstępnym etapie budowy basenu, klienci z Poznania otrzymują oryginalne niecki basenowe, dostosowane w każdym szczególe do wymagań przestrzennych oraz aranżacyjnych. Profesjonalne baseny zewnętrzne powstają we współpracy z architektami, którzy przygotowują wytyczne do zagospodarowania przestrzeni działki. Nasi specjaliści chętnie włączają się w projekt basenu ogrodowego, np. poprzez sugestie związane z roślinnością lub lokalizacją basenu wraz z obiektami technicznymi. W Starpool Unipool przekujemy każdą koncepcję i wizję w estetyczny, funkcjonalny i przede wszystkim – wymarzony basen ogrodowy!

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Nasze przedsiębiorstwo działa kompleksowo na terenie całego kraju, jednak to Poznań jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez naszą ekipę miast. Klienci z regionu wybierają Starpool Unipool ze względu na kompleksową ofertę: już na początku realizacji nasz zespół poprowadzi Państwa przez wieloetapowy proces, wszystko z zachowaniem terminowości, profesjonalizmu oraz niekłopotliwej, przyjemnej atmosfery.

W naszym zakresie są przede wszystkim działania budowlane – takie jak wykonanie płyty dennej wraz ze ścianami betonowymi, orurowaniem itp. Inwestor powinien zaś zacząć od wykonania wykopu oraz doprowadzenia odpowiednich mediów, dopiero wówczas można zacząć prace budowlane. Klienci z Poznania nie muszą martwić się o nowoczesny standard basenu w ogrodzie – nasz firma zawsze dba o najwyższej klasy systemy filtracji i uzdatniania wody. Od czego zacząć? Najlepiej od kontaktu z działem obsługi klienta, który przygotuje ofertę cenową i wprowadzi Państwa w szczegóły realizacji projektu.

Koszt budowy basenu ogrodowego w Poznaniu

Zachęcamy do składania zapytań o indywidualną ofertę na basen w ogrodzie. Nasz zespół szybko skontaktuje się z Państwem ze wstępną wyceną – średnio już w 2 godziny od nadesłania wiadomości. W cenie znajdą Państwo wyszczególnione poszczególne etapy prac oraz sugerowane obiekty technologiczne, które dobierzemy w sposób elastyczny. Oferta dla klientów z Poznania dotyczy budowy basenu o wybranych wymiarach i kształtach, w preferowanej technologii wykończenia, uzdatniania wody oraz opcją dodatkowych atrakcji np. masażu lub przeciwprądów. Zapraszamy do kontaktu!

Konserwacja i serwis basenu – Poznań

Firma Starpool Unipool zapewnia klientom pełne wsparcie także bo założeniu basenu ogrodowego. Pomagamy w profesjonalnej obsłudze basenu, dostarczamy akcesoria i chemię basenową oraz oferujemy szeroki pakiet pozostałych prac serwisowych na terenie Poznania.

Starpool Unipool – firma zakładająca baseny ogrodowe

Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Koninie. Na naszej stronie znajdą Państwo pełną ofertę wzbogaconą o sauny, baseny wewnętrzne oraz artykuły uzupełniające, jak również liczne inspiracje, które warto poznać przed rozpoczęciem prac projektowych.


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl