Sklep firmowy Starpool-Unipool
Basen przydomowy – betonowy z bloczków ISO: czym zasłużył sobie na swoją renomę?

Tytułowe niecki basenowe coraz częściej widywane są w polskim krajobrazie. To bardzo wytrzymałe baseny z bloczków ISO, posiadające niezwykły potencjał architektoniczny. Dzięki profesjonalnej obsłudze, firma budująca baseny ogrodowe Starpool-Unipool (baseny ogrodowe Wrocław), zaopatruje krajowych klientów w oryginalne, personalizowane baseny wkopywane. Skąd ich popularność i wysoka renoma? Przekonajmy się…

Basen przydomowy we własnym zaciszu

Trzeba przyznać, że budowa basenu w ogrodzie jest sporym przedsięwzięciem. Jednak decydując się na ten krok, zyskujemy miejsce do relaksu, rekreacji i wypoczynku niczym z hotelowego apartamentu, a wszystko to na własnym podwórku. Basen ogrodowy wkopywany, wykonany w technologii bloczków ISO, może być niemal dowolnie formowany – na etapie projektu i wyceny tworzone są personalizowane niecki basenowe, dostosowane do potrzeb domowników. Możliwe jest zatem zakładanie basenów zarówno małych, przeznaczonych dla dzieci, jak i pełnowymiarowych basenów dla dorosłych, które mają służyć aktywności fizycznej i regeneracji.

To właśnie wszechstronność w zagospodarowaniu wolnej przestrzeni jest przyczyną, dla której budowa basenu ogrodowego z bloczków ISO jest konkurencyjna dla budowy basenów z żywic, drewna czy stali. Indywidualne, nierzadko zapierające dech w piersiach projekty, stanowią prawdziwą ozdobę ogrodu. Zwłaszcza, jeśli uwzględnimy fakt, że niecki basenowe betonowe mogą być wykładane np. ceramiką lub folią basenową, co podwyższa dodatkowo ich walory estetyczne.

Basen przydomowy w solidnej konstrukcji

Inwestując w tak zaawansowany projekt, który przecież obok samego basenu betonowego w ogrodzie przewiduje także całe wyposażenie do jego obsługi, jak również wyposażenie ogrodowe, małą architekturę itp. To spore przedsięwzięcie – warto więc, by służyło przez długie lata. I to właśnie kolejna wielka zaleta, jaką posiadają baseny ogrodowe wkopywane. Przez zastosowanie zbrojonej, betonowo-styropianowej konstrukcji, niecka basenowa jest bardzo solidna i trwała – to zdecydowanie najmocniejszy typ basenu ogrodowego na jaki możemy się zdecydować.

Basen przydomowy pod klucz

Liczy się profesjonalizm oraz funkcjonalność – nawet najlepiej zaprojektowany przydomowy basen nie będzie realizacją udaną, jeśli będzie posiadać oczywiste błędy. Wykonawcy basenów powinni zaoferować klientowi kompleksowe wsparcie w przygotowaniu ogrodu, realizacji (budowa basenu w ogrodzie), a także w doborze i wyposażeniu w technologię basenową, jak systemy filtrowania, oczyszczania i uzdatniania wody oraz niezbędny asortyment do prawidłowej obsługi.

Jeśli interesuje Państwa indywidualna wycena basenu przydomowego w technologii bloczków ISO, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami firmy Starpool-Unipool. Posiadamy realizację w 7 krajach i czynnie obsługujemy ponad 250 obiektów – oferta na basen ogrodowy przygotowywana jest zawsze w mniej niż 2 godziny!