Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Bydgoszczy

W Starpool Unipool od ponad 30 lat staramy się umiejętnie łączyć doświadczenie, pasję i innowacyjne technologie, wszystko po to, by móc stworzyć w Państwa ogrodach baseny o nietuzinkowej estetyce, wyjątkowej funkcjonalności oraz w nowoczesnym standardzie wykonania. Do klientów z miasta Bydgoszcz kierujemy kompleksową ofertę na zakładanie basenów zewnętrznych. To zarówno wszechstronne baseny przy dopiero planowanych inwestycjach, jak i baseny, które wkomponujemy w już istniejącą zabudowę. W Starpool Unipool każdy projekt traktowany jest z dbałością o najdrobniejsze wymagania klienta – baseny ogrodowe naszej marki to połączony wysiłek specjalistów z wielu dziedzin, tworzących zgrany zespół z siedzibą w Koninie.

Projektowanie basenów ogrodowych w Bydgoszczy

Do klientów z Bydgoszczy kierujemy kompleksową ofertę, uwzględniającą budowę basenów w oparciu o w pełni personalizowany projekt. Dzięki skrupulatnemu dopracowaniu detali projektowo-koncepcyjnych, basen w ogrodzie jest prawdziwym odzwierciedleniem oczekiwań i potrzeb inwestora. Zakładanie basenu zawsze odbywa się w oparciu o wytyczne zagospodarowania przestrzeni przekazane przez architekta. Zespół Starpool Unipool chętnie zaś uczestniczy w procesie projektowym, aktywnie konsultując między innymi formę zagospodarowania zieleni lub miejsce budowy basenu ogrodowego. Dział Obsługi Klienta chętnie przedstawi Państwu niezbędne szczegóły – zachęcamy do kontaktu!

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Gdy już zdecydują się Państwo na budowę basenu ogrodowego, warto wybrać właściwą firmę, która potrafi kompleksowo obsłużyć klienta na każdym etapie realizacji projektu. W Bydgoszczy oferujemy budowę basenów „pod klucz”: od etapu wstępnej wyceny po oddanie obiektu do eksploatacji. Specjaliści marki Starpool Unipool przeprowadzą Państwa przez każdy etap budowy basenu w sposób komfortowy, terminowy i rzetelny – to gwarancja profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa technicznego, z którego znana jest nasza firma zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Głównym zakresem prac przy zakładaniu basenów ogrodowych są etapy konstrukcyjne, jak wykonanie płyty dennej oraz ścian betonowych, systemu orurowania, jak również systemów uzdatniania oraz filtracji wody basenowej. Klienci z Bydgoszczy mogą liczyć na pełną ofertę technologiczną w zakresie urządzeń eksploatacyjnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Koszt budowy basenu ogrodowego w Bydgoszczy

Ze względu na złożoność i różnorodność każdego projektu, jakim jest zakładanie basenów ogrodowych, nie istnieje znormalizowany cennik na tego typu usługi. Każdy klient w Bydgoszczy może liczyć na prywatną ofertę cenową, w dodatku uzyskiwaną w błyskawicznym czasie, który średni wynosi około 2 godzin od nadesłania zapytania. Inwestor musi jednak pamiętać o tym, że wycena nie będzie obejmowała przygotowania wykopu pod basen oraz doprowadzenia mediów do miejsca budowy.

Mocno zróżnicowane ceny basenów betonowych wynikają z niezwykłej różnorodności, jaką oferuje budowa basenów w technologii bloczków ISO. Na koszty inwestycji wpływa między innymi wielkość i kształt budowanego basenu, technika wykończenia, technologie uzdatniania i filtracji, jak również dziesiątki opcji dodatkowego wyposażenia, np. w masaże lub przeciwprądy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy sprawnie przygotują dla Państwa wstępy kosztorys założenia basenu w Bydgoszczy.

Konserwacja i serwis basenu – Bydgoszczy

Firma Starpool Unipool aktywnie działa także w zakresie obsługi posprzedażowej. Profesjonalne wsparcie techniczne klienta jest kluczowe, by ten cieszył się wieloletnim, bezproblemowym użytkowaniem basenu ogrodowego. Serwisujemy już ponad 250 obiektów w Polsce, to między innymi dostarczanie asortymenty utrzymywania czystości w basenie oraz okresowe dostawy chemii basenowej. Ponadto klienci z Bydgoszczy mogą liczyć na konsultacje naszych fachowców w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji basenów w ogrodzie przez cztery pory roku.

Starpool Unipool firma zakładająca baseny ogrodowe

Przeszło trzy dekady tradycji pozwoliło Starpool Unipool uzyskać status lidera na krajowym rynku. Nasze baseny oraz sauny można podziwiać w 7 krajach Europy, to zawsze oryginalne i nietuzinkowe projekty, wykonane w trwałej i bardzo solidnej technologii. Zachęcamy Państwa do kontaktu za pośrednictwem danych adresowych na stronie www lub do wizyty w naszym biurze w Koninie!


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl