Sklep firmowy Starpool-Unipool
Kilka słów o Naszej firmie

Firma „STARPOOL” powstała w 1984 roku w Berlinie. Od 1998 roku posiadamy również siedzibę na terenie Polski w Koninie.

Pomysłodawcą i założycielem firmy jest Dariusz Worożko. „STARPOOL” jest firmą rodzinną, posiadającą własny transport, bogato wyposażone zaplecze techniczne, oraz ekipę serwisowo montażową. Jesteśmy renomowaną firmą zajmującą się planowaniem, doradztwem i budową ekskluzywnych basenów kąpielowych usytuowanych na zewnątrz (prywatne posesje, ogrody, hotele), jak również wewnątrz budynków (hale basenowe).

Firma zajmuje się indywidualną, kompleksową obsługą każdego klienta. Zapewniamy serwis i dostarczamy do klientów wszelkiego rodzaju akcesoria i produkty do uzdatniania wody basenowej. Bazujemy na produktach europejskich z certyfikatami najwyższej jakości.

Oferta naszych produktów, to miedzy innymi:

  • baseny zewnętrzne różnych konstrukcji
  • baseny wewnętrzne płytkowane i foliowane
  • odwilżanie pomieszczeń basenowych,
  • izolacja ścian i sufitów pomieszczeń basenowych,
  • urządzenia do podgrzewania wody
  • sauny suche, łaźnie parowe, kabiny INFRARED
  • wanny SPA
  • chemia basenowa,
  • akcesoria do basenów

Posiadamy przedstawicielstwo na folie basenową ( DLW ARMSTRONG ) przykrycia basenowe (BIERI ALPHA COVERS) i izolację antyparową (ISO PLUS SYSTEM)

Ponadto zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem saun. Specjalizujemy się w saunach suchych, parowych, wielofunkcyjnych (np. z terapią świetlną ) Każda sauna jest przygotowywana indywidualnie pod wymiary pomieszczenia. Zapewniamy także duży wybór urządzeń i akcesoriów do saun i jaccuzi. Zajmujemy się sprzedażą i montażem wszelkiego rodzaju wanien wewnętrznych i zewnętrznych z hydromasażem. Dysponujemy bogatym asortymentem jak również obejmujemy gwarancją i serwisem nasze produkty.

Realizujemy kompleksowe wyposażenie obiektów basenowych w przykrycia tafli wody (pływające i pawilonowe) zapewniamy dostawę oraz montaż innych atrakcyjnych obiektów wodnych. Wykonujemy remonty instalacji filtracyjnych osobom prywatnym oraz instytucjom publicznym.

Nasze referencje oparte są na wieloletniej współpracy z klientami z Polski jak i również z zagranicy . Na terenie Polski wybudowaliśmy kilkadziesiąt obiektów basenowych prywatnych i publicznych, które do chwili obecnej serwisujemy. Obiekty powstały między innymi w miejscowościach takich jak: Puszczykowo, Sowiniec, Warszawa, Kazimierz koło Szamotuł, Szczecin, Chyby, Poznań, Sulęcinek, Konin, Wągrowiec, Przeźmierowo, Puszczykowo, Jarocin, Rokietnica koło Poznania, Lubliniec i Łeba.

W Niemczech, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i na Majorce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

Starpool – firma budująca baseny z doświadczeniem od 1984 roku! W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nasza firma
Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl