Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Toruniu

Firma Starpool Unipool to marka o ogólnoeuropejskim zasięgu, która od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w zakładaniu basenów ogrodowych w trwałej i niezawodnej technologii bloczków ISO. Jesteśmy firmą rodzinną, która ceni sobie tradycję oraz innowacyjne podejście do technologii w branży basenowej. Kompleksową ofertę na baseny w ogrodzie kierujemy przede wszystkim do mieszkańców regionu Toruń – to tutaj klienci mogą liczyć na profesjonalne zakładanie basenów „pod klucz”, w dodatku w atrakcyjnych cenach. Pracujemy zarówno przy nowych inwestycjach, będących w fazie projektowej, jak i przy wybudowanych obiektach. Starpool Unipool posiada swój własny park maszynowy, przez co prace wykonywane są terminowo, rzetelnie i bez ograniczeń technicznych.

Projektowanie basenów ogrodowych w Toruniu

Starpool Unipool to marka, która znana jest z profesjonalnego podejścia do każdego projektu. Budowa basenu ogrodowego z betonu wymaga personalizowanego projektu, który uwzględni najdrobniejsze oczekiwania i preferencje klienta – tylko wówczas aranżacja ogrodu zyska prawdziwy klejnot w koronie. Wszystkie niecki basenowe naszej konstrukcji budowane są w oparciu o dokumenty architektoniczne i przy ścisłej współpracy ze specjalistami w tej dziedzinie. Chętnie uczestniczymy także w procesach projektowych, np. przy planowaniu zieleni wokół basenu, lokalizacji obiektów technologicznych oraz lokalizacji samego basenu ogrodowego. Naszym celem jest przekucie każdego marzenia o własnym basenie w rzeczywistość – zachęcamy klientów z Torunia do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Starpool Unipool.endus!

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Wybór basenu ogrodowego w technologii betonowej to już połowa sukcesu – od teraz wystarczy postawić na uznaną firmę, którą cechuje najwyższy standard wykonywanych realizacji. Z ogromną przyjemnością ofertę tę kierujemy do klientów z Torunia i okolic: to tutaj nasi specjaliści zaoferują Państwu profesjonalną obsługę w zakresie przygotowania oferty oraz udzielną niezbędnych informacji przed rozpoczęciem zakładania basenu w ogrodzie. Cechuje nas terminowość, sprawne działanie na ternie całego kraju, jak również wysoki standard obsługi klienta, zapewniający komfort i gwarantujący niekłopotliwą realizację projektu.

By rozpocząć prace konstrukcyjno-budowlane, inwestor musi uprzednio wykonać wykop pod basen oraz doprowadzić doń media. Dopiero wówczas nasza ekipa wykona szereg prac, wśród nich między innymi wykonanie płyt dennych, wykonanie ścian betonowych, wykonanie orurowania, wyposażenie basenu w niezbędną technologię filtracji i uzdatniania itp. W Starpool Unipool pracujemy wyłącznie na renomowanych i uznanych globalnie technologiach, dlatego mieszkańcy Torunia mogą liczyć wyłącznie na zastosowanie najnowszych i niezwykle wydajnych urządzeń, które nie wpłyną negatywnie na estetykę ogrodu.

Koszt budowy basenu ogrodowego w Toruniu

Ze względu na to, iż każdy projektu budowy basenu ogrodowego jest indywidualizowany, nie powstał ujednolicony cennik usług. Każdy klient w Toruniu może liczyć na prywatne warunki cenowe, które uwzględniają jego preferencje. Słyniemy z szybkiej odpowiedzi na zapytania ofertowe – nasi specjaliści przyślą wstępną wycenę już w zaledwie 2 godziny. Jej zróżnicowanie wynika między innymi z wielkości i kształtów zakładanych basenów ogrodowych, jak również z wykończenia basenu betonowego, wyposażenia w systemy uzdatniania i filtracji oraz dodatkowe atrakcje, np. w postaci masaży. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych w zakładce „kontakt”.

Konserwacja i serwis basenu – Toruń

Starpool Unipool oferuje klientom z Torunia i okolic poszerzony pakiet usług serwisowych. Wszyscy użytkownicy naszych basenów mogą liczyć na wsparcie w zakresie użytkowania i konserwacji obiektów, jak również na kompleksowe zaopatrzenie w niezbędne artykuły basenowe, np. akcesoria do utrzymania czystości w basenie lub chemię basenową, dostarczaną regularnie w celu uzdatnienia wody.

Starpool Unipool – firma zakładająca baseny ogrodowe

Od trzech dekad nasza rodzinna firma aktywnie rozwija się w zakresie budowy basenów wewnętrznych, zewnętrznych oraz saun – nasze obiekty można podziwiać w aż 7 krajach Europy. To zawsze w pełni oryginalne baseny i sauny, które cechują się podwyższoną estetyką oraz trwałością. Zachęcamy do zapoznania się z inspiracjami przygotowanymi przez naszych ekspertów oraz do kontaktu z Działem Obsługi Klienta poprzez dane adresowe na stronie online lub w siedzibie biura w Koninie.


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl