Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Wrocławiu2

Ponad trzy dekady tradycji oraz pasji doprowadziła polską markę Starpool Unipool do pozycji lidera na rynku krajowym i europejskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zakładaniu basenów ogrodowych zewnętrznych, kompleksowe usługi w tym zakresie kierujemy również do mieszkańców Wrocławia i okolic. Wspólnymi siłami staramy się łączyć tradycję z innowacyjnością, by dostarczać Państwu całkowicie oryginalne estetycznie oraz funkcjonalne baseny ogrodowe. Przy współpracy z architektami oraz naszymi partnerami w branży basenowej Tworzymy dla Państwa niespotykane realizacje, służące przez lata jako klejnoty w ogrodowych aranżacjach. Wszystkie projekty konstrukcyjne basenów marki Starpool Unipool oparte są na trwałej i niezawodnej technologii bloczków ISO.

Projektowanie basenów ogrodowych we Wrocławiu

To właśnie dzięki starannemu podejściu do projektu oraz połączonym wysiłku specjalistów Starpool Unipool na każdym etapie realizacji, nasi klienci mogą liczyć na w pełnie personalizowane i dopracowane baseny ogrodowe. Wrocław to jedno z kluczowych miast, w których z przyjemnością realizujemy nowe projekty zarówno w przypadku dopiero powstających obiektów mieszkalnych i rekreacyjnych, jak i przy istniejącej zabudowie. Gwarancją profesjonalnej i rzetelnej realizacji jest współpraca na etapie projektowym z architektem, który dostarcza naszemu zespołowi wytyczne do zagospodarowania przestrzeni. Jednocześnie służymy klientom profesjonalnym wsparciem technicznym i konsultacjami w zakresie zagospodarowania zieleni wokół basenu ogrodowego oraz właściwego wyboru lokalizacji.

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Dla klientów z Wrocławia firma Starpool Unipool przygotowała wyjątkową, kompleksową ofertę na baseny ogrodowe zewnętrzne. To nie tylko atrakcyjna cena i terminowe wykonanie, ale przede wszystkim fachowa obsługa we wstępnej fazie projektu. Nasz zespół pomoże Państwu przejść przez wieloetapowy proces w sposób jasny, rzetelny i przystępny. Decyzja o budowie basenu ogrodowego to ważny krok – z nami będzie on bezpieczny i pewny!

W zakresie prac Starpool Unipool leżą przede wszystkim działania budowlane w systemie „pod klucz”, tak by klient odebrał w pełni funkcjonalny i dekoracyjny basen ogrodowy. Wykonujemy płyty denne wraz ze ścianami betonowymi, systemy rur, jak również całe zaplecze technologiczne związane z uzdatnianiem i filtrowaniem wody. Po stronie inwestora stoi zaś przygotowanie działki pod prace budowlane poprzez wykonanie wykopu oraz doprowadzenie mediów. Zachęcamy mieszkańców Wrocławia do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Starpool Unipool, gdzie czeka na Państwa więcej szczegółów!

Koszt budowy basenu ogrodowego we Wrocławiu

Na każdego klienta z Wrocławia czeka w pełni indywidualna oferta cenowa. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem handlowym, by otrzymać wstępny kosztorys – odpowiadamy w zaledwie 2 godziny od nadesłania zapytania ofertowego. W sposób czytelny przedstawione zostaną ceny poszczególnych etapów prac oraz różne warianty dekoracyjne, technologiczne i funkcjonalne. Z przyjemnością dostosujemy ofertę cenową do Państwa oczekiwań w zakresie wymiarów i kształtów basenu ogrodowego, wykorzystanych technologii uzdatniania wody, jak również dodatkowych atrakcji, np. masaży lub przeciwprądów. Na terenie Wrocławia obowiązuje pełen zakres oferty w konkurencyjnych cenach.

Konserwacja i serwis basenu – Wrocław

Starpool Unipool aktywnie wspiera klientów także po realizacji projektu budowy basenu ogrodowego. Znajdą Państwo u nas fachowe doradztwo w zakresie obsługi i konserwacji obiektu, jak również pełną ofertę akcesoriów do utrzymania czystości wraz z chemią basenową. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie online.

Starpool Unipool – firma zakładająca baseny ogrodowe

W 30-letniej działalności firma Starpool Unipool wyspecjalizowała się w zakresie budowy betonowych basenów ogrodowych wewnętrznych i zewnętrznych oraz saun. Posiadamy kontakty branżowe z najbardziej renomowanymi dostawcami technologii uzdatniania i filtracji wody basenowej, a także wykwalifikowany zespół z siedzibą w Koninie. Zachęcamy do kontaktu online lub wizyty w naszym biurze!


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl