Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Łodzi

Firma Starpool Unipool jest przedsiębiorstwem z branży basenowej z ponad trzydziestoletnią tradycją w kraju i za granicą. Nasze realizacje znajdą Państwo aż w 7 krajach Europy, jak również na terenie całej Polski, w tym także Łodzi. Budowa basenów ogrodowych zewnętrznych to jedna z głównych gałęzi działalności przedsiębiorstwa. Oferujemy zakładanie basenów ogrodowych w Łodzi tak dla całkowicie nowych inwestycji budowlanych, jak i przy istniejących obiektach mieszkalnych lub rekreacyjnych. Zespół Starpool Unipool to doświadczeni fachowcy, których cechuje pasja, ambicja i kreatywne podejście do każdego projektu. Z nami Państwa basen ogrodowy będzie prawdziwie oryginalną, funkcjonalną i dekoracyjną częścią ogrodowej aranżacji.

Projektowanie basenów ogrodowych w Łodzi

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego projektu budowlanego – celem naszej firmy jest stworzenie basenów ogrodowych, które w najmniejszym detalu odpowiadają preferencjom klienta. Mieszkańcy Łodzi mogą zatem liczyć na bliską współpracę specjalistów z wielu dziedzin, którzy stworzą dla nich całkowicie personalizowany projekt konstrukcyjny basenu ogrodowego. Działamy w pełni w oparciu o wytyczne zagospodarowania przestrzeni przekazane przez architekta na terenie Łodzi. Zespół Starpool Unipool aktywnie wspiera etap projektowo-koncepcyjny także poprzez konsultacje w zakresie zagospodarowania zieleni w otoczeniu basenu, jak również w zakresie wyboru najlepszej lokalizacji na jego budowę.

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Jeśli zdecydowali się Państwo na budowę basenu w ogrodzie, to już połowa sukcesu. Od teraz na każdym etapie prac wsparcie oferują specjaliści Starpool Unipool. Dokładamy wszelkich starań by jasno, rzetelnie, terminowo i nieproblematycznie przejść przez wszystkie fazy realizacji projektu w Łodzi. Po przygotowaniu działki do budowy basenu, zostaną wykonane prace budowlane, między innymi płyty denne, betonowe ściany basenu oraz orurowanie. W kompleksowej ofercie dla mieszkańców Łodzi jest realizacja basenów ogrodowych betonowych pod klucz – zatem z pełnym wyposażeniem technologicznym w zakresie filtracji i uzdatniania wody. Działamy wyłącznie na sprawdzonych i uznanych na świecie urządzeniach oraz systemach filtrów o wysokiej wydajności. By zacząć, zachęcamy mieszkańców Łodzi i okolic do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Starpool Unipool.

Koszt budowy basenu ogrodowego w Łodzi

Kierujemy do Państwa kompleksową ofertę basenów ogrodowych z realizacją w Łodzi – każdy klient może liczyć na indywidualną ofertę cenową. Dział Handlowy Starpool Unipool działa sprawnie, a wstępne kosztorysy pojawią się na Państwa skrzynce mailowej już w niecałe 2 godziny! Cena basenu ogrodowego nie zawiera przygotowania wykopu oraz doprowadzenia mediów, które leżą w zakresie obowiązków inwestora.

Od czego zależy cena basenu ogrodowego? Klienci z Łodzi mogą wybierać spośród szerokiej gamy kształtów i wymiarów, jak również zróżnicowanych sposobów wykończenia, elementów dekoracyjnych, technologii uzdatniania i filtracji, jak również dodatkowych elementów, jak masaże czy przeciwprądy. Dopiero w pełni doprecyzowana koncepcja basenu ogrodowego podlega wycenie, a klient może liczyć na elastyczność oraz profesjonalną obsługę przy jej przygotowaniu.

Konserwacja i serwis basenu – Łódź

Starpool Unipool aktywnie serwisuje ponad 250 obiektów – w Łodzi oferujemy pełen pakiet serwisowy, między innymi w zakresie technologii i asortymentu oczyszczającego baseny, jak również w dostawie chemii basenowej. Nasi klienci otrzymują także niezbędne informacje w zakresie obsługi i konserwacji basenu ogrodowego przez cały rok.

Starpool Unipool firma zakładająca baseny ogrodowe

Od przeszło trzech dekad realizujemy projekty budowy basenów ogrodowych, znajdą je Państwo aż w 7 krajach Europy, oraz na terenie całej Polski. W ofercie oprócz basenów zewnętrznych, firma Starpool Unipool posiada również baseny wewnętrzne oraz sauny, a także technologie basenowe oraz asortyment branżowy. Zachęcamy do kontaktu przez dane adresowe na stronie online lub wizytę w siedzibie przedsiębiorstwa, zlokalizowanej w Koninie.


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl