Sklep firmowy Starpool-Unipool
Zakładanie basenów ogrodowych w Warszawie

Starpool Unipool jest rodzinną firmą założoną w Berlinie – od przeszło 30 lat z sukcesami zajmujemy się zakładaniem basenów ogrodowych, tak w Europie jak i na terenie całej Polski, w tym także Warszawy. Oferujemy Państwu baseny ogrodowe wykonywane w technologii bloczków ISO, o podwyższonej trwałości oraz pozwalającej na oryginalne kompozycje kształtów i wymiarów. W Warszawie nasze przedsiębiorstwo oferuje zakładanie basenów w systemie „pod klucz” wraz z wyposażeniem technologicznym do codziennej pracy i konserwacji basenu. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone globalnie technologie, posiadamy własne zaplecze maszynowe oraz doświadczony zespół fachowców.

Projektowanie basenów ogrodowych w Warszawie

Firma Starool Unipool znana jest z indywidualnego podejścia do każdego projektu. Stawiamy przede wszystkim na dopracowanie detali funkcjonalno-użytkowych oraz dekoracyjnych – naszym celem jest wierne oddanie wizji basenu ogrodowego oraz spełnienie wysokich wymagań klientów z Warszawy i okolic. Baseny ogrodowe budowane są w oparciu o wytyczne zagospodarowania przestrzeni udzielane nam przez architektów. Klienci mają zagwarantowane profesjonalne wsparcie w postaci konsultacji np. w zakresie zieleni wokół basenu lub lokalizacji obiektu na terenie działki. Starpool Unipool chętnie uczestniczy w pracach projektowych – wszystko po to, by klient mógł bez przeszkód cieszyć się wymarzonym basenem w ogrodzie!

Budowa basenu ogrodowego: od czego zacząć?

Pierwszym krokiem jest wybór właściwej firmy – w przypadku Starpool Unipool to gwarancja kompleksowej obsługi w zakresie przygotowania oraz realizacji budowy basenu ogrodowego, jak i jego wyposażenie, uruchomienie i późniejszy serwis w Warszawie. Klienci decydujący się na basen w ogrodzie mogą ze spokojem powierzyć projekt specjalistom naszej firmy, którzy w sposób przyjemny i terminowy przeprowadzą ich przez wieloetapowy proces, którego owocem jest wymarzony basen ogrodowy.

Głównym etapem są prace konstrukcyjne; budowa basenu ogrodowego przewiduje solidne wykonanie, zapewniające użytkowanie przez długie lata. To między innymi wykonanie płyty dennej oraz budowa ścian betonowych, a także niezbędne orurowanie konstrukcji. Starpool Unipool stawia na nowoczesne technologie filtracji i uzdatniania wody, które są nie tylko wysoko wydajne i oszczędne w eksploatacji, ale również estetycznie wkomponowane w otoczenie ogrodu.

Koszt budowy basenu ogrodowego w Warszawie

Budowa basenu ogrodowego to niemal zawsze w pełni indywidualna realizacja, oparta na wytycznych klienta. Dlatego też dla mieszkańców Warszawy i okolic nasi specjaliści przygotują prywatną ofertę cenową. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych – wstępny kosztorys podeślemy już w niecałe 2 godziny! Pełna oferta cenowa zawiera zaś wyszczególnione wszystkie etapy prac oraz ceny wykorzystanych urządzeń. Jednocześnie ma ona elastyczną formę, a nasi specjaliści chętnie zoptymalizują ofertę cenową w taki sposób, by koszt basenu ogrodowego w Warszawie odpowiadał Państwa preferencjom.

Cena basenu ogrodowego może wahać się w zależności od wielkości i kształtu obiektu, jak również od elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych (np. drabinki), technologii uzdatniania oraz filtracji, jak również opcji dodatkowych atrakcji, np. masaży lub przeciwprądów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta Starpool Unipool!

Konserwacja i serwis basenu – Warszawa

Klientom z Warszawy oferuje się ponadto usługę serwisową. Fachowe wsparcie zespołu Starpool Unipool pozwoli Państwu na bezproblemową obsługę i eksploatację basenów ogrodowych z betonu przez cały rok. W ofercie znajdziecie Państwo także asortyment niezbędny do utrzymania czystości, jak również możliwość okresowego zaopatrzenia w chemię basenową i drobne akcesoria związane z użytkowaniem basenu.

Starpool Unipool firma zakładająca baseny ogrodowe

Kompleksowe usługi w zakresie zakładania basenów zewnętrznych, wewnętrznych i saun skierowane są do klientów z Warszawy oraz okolic – to tutaj zrealizujemy „pod klucz” nawet najbardziej wyszukane koncepcje. Działamy wyłącznie w oparciu o najnowsze, docenione globalnie technologie basenowe, posiadamy także swój własny park maszynowy oraz doświadczoną ekipę. Zachęcamy do kontaktu przez dane adresowe na stronie online lub wizytę w siedzibie Starpool Unipool w Koninie.


Galeria

Zapytaj o ofertę

Jesteś zaintersowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu z Naszymi specjalistami.

Napisz do Nas:
info@starpool-unipool.pl